тејлор свифт

Пронајдени се 11 резултати на тема „тејлор свифт“
Познати

Парите не можат да купат здравје: Тејлор Свифт ѝ напиша емотивна песна на својата мајка која по вторпат се бори со ракот (ВИДЕО)

Пејачката Тејлор Свифт неодамна го објави седмиот по ред студиски албум под називот „Lover“. Една од песните која на фановите најмногу...