срцев удар

Пронајдени се 28 резултати на тема „срцев удар“
Останати спортови

ВИДЕО: Драматични сцени во НФЛ лигата – Играч во критична состојба по срцев удар за време на натпревар

Играчот на Бафало блуз, Дамар Хамлин е во критична состојба откако доживеа срцев удар за време на натпреварот од 17. коло на НФЛ-лигата...
Занимливости

Тројца разголени стриптизери ѝ играа на пензионерка во пензионерски дом – таа доби срцев удар, па настана вистински пекол! (ВИДЕО)

Видео снимено во домот за стари лица во Картагина можеби е направено со цел да се подигне свеста за најстарите граѓани и како и на кој...