состојба на патишта

Пронајдени се 632 резултати на тема „состојба на патишта“
Општини

До 15 јули продолжен изменетиот сообраќаен режим на патот Маврови Анови – Жировница, сообраќајот по наместа влажни коловози

До 15 јули е продолжена времената измена на режимот на сообраќај на Регионален пат Р1202, делница Маврови Анови – Жировница. Како што информира...