силно невреме

Пронајдени се 10 резултати на тема „силно невреме“
Вести

По силниот ветер во Скопје улица во Ѓорче Петров стана хит: „Издуван“ монтажен тоалет го блокира коловозот (ФОТО)

Силно невреме го погоди главниот град синоќа, по што низ улиците може да се видат откорнати дрва и фасади од згради. На социјалните мрежи...