Шуто Оризари

Пронајдени се 29 резултати на тема „Шуто Оризари“
Вести

Арсовски: Кој од Владата ургирал да не излезат инспектори на увид на камионот со шверцувана роба да биде ослободен?

Додека граѓаните се оставени сами на себе да се борат со оваа пандемија и се преокупирани и исплашени за своите животи, бидејќи секојдневно...