сека алексиќ

Пронајдени се 63 резултати на тема „сека алексиќ“
Познати

Сека Алексиќ искешира 10 илјади евра за детаљ во домот кој го немаат ниту Цеца ниту Брена- во време на корона криза пејачката го купи ова! (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ речиси нема некој што не знае дека има луксузен дом како од бајките. Како и за многу детали во својот дом, така...
Познати

Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите. Имено...
Познати

Сека Алексиќ направи голема промена на лицето- оваа трансформација ја чинеше цело богатство, со години мака мачеше со ова!

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите. Имено...
Познати

Живее во вила со базен, но во дворот пече пиперки- оваа српска пејачка лежи на пари, но ајвар не сака да купи и го прави сама (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ ужива со семејството во нејзиниот дом во Стара Пазова. Сека своето слободно време го поминува дома, каде ужива...
Познати

Сите знаат колку Сека Алексиќ верува во Бога, но ова никој не го очекуваше- дали е реално на ова место пејачката да има крст? (ФОТО)

Српската пејачка Сека Алексиќ може да ја понесе титулата за најактуелна пејачка на социјалните мрежи, особено на Инстаграм. Имено таа...
Познати

Сека Алексиќ ненамерно ги нарече претставничките на Евровизија кокошки, а грешката скапо ќе ја плати преку оваа социјална мрежа! (ФОТО)

Групата „Hurricane“ со песната „Hasta La Vista“ оваа година ќе ја претставуваат Србија на Евровизија, а спотот за песната веќе има околу пет...
Познати

Кај мене е хаос: Сека Алексиќ призна како се снаоѓа со двете деца во домот, а оваа реакција на поголемиот син им е позната на сите мајки (ФОТО)

Популарната пејачка Сека Алексиќ (38) признава дека во нејзиниот дом е вистински хаос откако се породи со вториот син Јован. Таа преку...
Познати

Откако вчера Сека Алексиќ сподели фотографија од бебето, денеска е ред на неа- еве како изгледа пејачката по породувањето (ФОТО)

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ вчера се породи и на свет го донесе својот втор син Јован. Откако таа сподели фотографија од бебето,...
Познати

Масло и 7 кандила: Еве што Сека мораше да прави за да на свет го донесе Јован, a за да забремени била и во овој манастир во Грција!

Српската пејачка Сека Алексиќ утрово се породи со своето второ дете кое наместо Исак го крсти Јован во знак на светецот кој го прослави...
Познати

Познатата пејачка веќе одлучи- еве каде ќе се породи Сека Алексиќ со вториот син, а за неговото име веќе зборува целиот регион

Српската пејачка Сека Алексиќ (38) наскоро на свет ќе го донесе и своето второ дете, а во деновите пред породувањето се одмора и собира...
Познати

Ретко се слуша, но има убаво и свето значење: Сека Алексиќ го откри името на второто дете кое сигурно ќе ви се допадне (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ наскоро по втор пат ќе стане мајка, а по долго криење на името кое го одбрале за својот втор син. Имено пејачката...