седница

Пронајдени се 73 резултати на тема „седница“
Вести

Циркус во Собранието: Талат Џафери ги прекори „Фејсбук мејкерите“ од СДСМ кои вчера повикуваа итно да свика седница (ВИДЕО)

Исцрпена дискусијата ова е епилогот денешната седница на која цел ден пратениците од опозицијата и власта расправаа за Законот за јавно...