рудник

Пронајдени се 24 резултати на тема „рудник“
Вести

Апасиев бара ново кривично дело во КЗ „Изборна измама“: Заев даде амин за изградбата на „рудниците на смртта“

Димитар Апасиев на социјалните мрежи повторно со жестоки критики до Заев и Владата поради неисполнетото ветување за стопирање на изградбата...