рим

Пронајдени се 22 резултати на тема „рим“
Вести

Дрскоста и безобразноста на македонската в.д амбасадорка во Рим на дело- Упатувала и клетви кон нашинците кои сакале да си дојдат? (ФОТО)

Дрскоста и безобразноста на македонскиот в.д амбасадорот во Рим на дело. До нашата редакција пристигнаа безброј фотографии во врска...
Познати

Наполни 40 години, а фановите удрија по нејзиниот изглед и ботокс: Карлеуша во одбрана на Ана дрско им возврати на сите (ФОТО)

Познатата пејачка Ана Николиќ вчера наполни 40 години, а по тој повод им се обрати на сите фанови преку својот Инстаграм профил. Роденденот...