ријана

Пронајдени се 32 резултати на тема „ријана“
Познати

Имала татко од пеколот кој пиел и се дрогирал- а од тоа што и го направил на својата ќерка фановите и денес го проколнуваат (ФОТО)

Робин Ријана Фенти (32) денес е една од најпознатите и највлијателните жени во музичкиот свет, но патот до успехот не го изоди лесно. Родена...
Познати

Пред девет години ја претепа, а сега и коментираше под фотографијата без градник- фановите веднаш му се заканија (ФОТО)

Славната убавица од Барбадос, пејачката Ријана пред неколку дена ги запали социјалните мрежи со провокативна фотографија без градник...