ријана

Пронајдени се 85 резултати на тема „ријана“
Познати

Ријана е трансформирана по породувањето, па фановите брутално „удрија“ по неа – се плашеше од папараците да не и ги сликаат градите и едвај ги прекри со рацете (ФОТО)

Познатата американска пејачка Ријана (34) го прослави својот 34 роденден во вечерно излегување со своето момче Роки. Таа носеше проѕирен...
Познати

Рики Мартин сака “златен туш“, Ријана бара камшик – ова се фетишите на светските ѕвезди, некои ќе ве шокираат

Познатите холивудски ѕвезди веќе не се толку затворени кога е нивниот сексуален живот во прашање, па со задоволство одговараат на различни...
Познати

ПОВТОРНО ВО ЦЕНТАРОТ НА СКАНДАЛ! Ја претепа Ријана, а неговите фотографии со обожавателите ГИ ШОКИРАА СИТЕ! (ФОТО)

Раперот повторно се најде на мета на критики во јавноста Крис Браун, американски рапер, во јуни го издаде својот десетти албум, а моментално...
Познати

Бремената Ријана и Асап Роки раскинале?! Социјалните мрежи „горат“: Пејачката го фатила раперот како ја изневерува со нејзината дизајнерка на чевли

Странските медиуми пишуваат за наводното раскинување на Ријана и Асап Роки! Откако еден странски новинар објави на Твитер дека бремената...
Познати

ТАА ГИ ПОМЕСТУВА ГРАНИЦИТЕ И ВО БРЕМЕНОСТ – Ријана позираше ГОЛА и порача: „Зошто да го кријам стомакот?“ (ФОТО)

Рири позираше за серија провокативни фотографии, од кои најинтригантна е онаа на која е целосно гола, облечена само во урбана црна јакна...
Познати

Ријана прв пат со покриен стомак, откако го покажа не престана да го покажува, РИРИ во продвница за бебешка облека (ФОТО)

Ријана стана препознатлива по необичниот труднички стил, а изјави дека никогаш нема да купи трудничка облека. Набрзо потоа, беше забележана...
Познати

Првата мисла на Ријана наутро и е „дали мора да се облечам“ – пејачката откри и во кој месец од бременоста е

Ријана неодамна искрено разговараше за својата бременост додека ја лансира сопствената линија производи „Фенти бјути“ во „УЛТА бјути“. Во...