ранети

Пронајдени се 11 резултати на тема „ранети“
Хроника

Заминале на лов, но нивниот другар во нив пукал со ловна пушка- двајца скопјани едвај спасиле жива глава, еве ги деталите

На 20.11.2019 околу 17.00 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ и Градската...