промоција

Пронајдени се 27 резултати на тема „промоција“
Вести

Мицкоски со пораки до идниот градоначалник: Завршуваат салонските политики на Заев и неговите функционери кои се лоши за народот, доаѓа нова надеж

Драги велешани, да ви посакам добра вечер, да му посакам на ВМРО-ДПМНЕ добра вечер и се разбира добра вечер на победнички Велес Особена...
Вести

ВМРО-ДПМНЕ во Битола ќе ја промовира програмата Проект обнова со која се обврзува на економски бум и повеќе пари за секого

Утре околу 13 часот ВМРО-ДПМНЕ ќе ја промовира програмата насловена Проект “Обнова”- се обврзуваме! Промоцијата ќе биде во Битола, (пред...
Вести

Министерство за култура се правда дека навивачите не биле најавени, „Шверцерите“ информирале за настанот (ФОТО)

Најголем дел од јавноста го осуди однесувањето на навивачката група во Македонскиот народен театар откако се појави видео на кое, како...