Португалија

Пронајдени се 25 резултати на тема „Португалија“
Вести

Пекол во Португалија: Огнената стихија голта се пред себе и се заканува на туристите- пожарот се приближува до познатите плажи (ВИДЕО)

Пожарникарите во Португалија и понатаму се борат против шумските пожари од големи размери на јужниот брег, во туристичкиот регион Алгарва...
Фудбал

Сопругата на голманот на европскиот шампион советува: Португалци, мастурбирајте и ќе бидете светски шампиони (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Сексуалниот терапевт Вера Рибеиро, инаку сопругата на голманот на португалската репрезентација Руи Патрисио, тврди дека Португалија...