полицајци

Пронајдени се 47 резултати на тема „полицајци“
Вести

Припадниците на елитната специјална единица „Тигри“ кои учествуваа во кумановските настани, деградирани на ниво на обични полицајци!

Според неофицијални информации голем број на припадниците на елитната специјална единица на полицијата „Тигри“ се деградирани неколку...