пластични операции

Пронајдени се 15 резултати на тема „пластични операции“
Познати

Ким Кардашијан пред сите операции: Тврди дека лицето никогаш не го корегирала, но овие фотографии го покажуваат спротивното (ФОТО)

Најпознатата ријалити sвезда на светот, Ким Кардашијан, никогаш не зборувала за естетските корекции што ги правела во текот на сите...
Познати

Таа беше најплатена манекенка, а потоа банкротираше поради многу операции: Убавицата стана “хорор од естетски корекции“ (ФОТО)

Постојат екстремни примери како познатите луѓе ја применуваат пластичната хирургија. Познатата манекенка и супермодел, поради желбата...
Занимливости

Сакала да изгледа како Барби, па направила многу операции: Погледнете како изгледа, далеку е од кукла (ФОТО)

Со цел да го постигне изгледот на познатата кукла Барби, за која од секогаш сонувала, една Бугарка подлегна на многу пластични операци. Андреа...
Познати

Кога ќе дознаете колку пари има фрлено за пластични операции срцето ќе ве здоболи: Емина Јаховиќ не штеди за својот изглед (ВИДЕО)

Пејачката Емина Јаховиќ плени со својата убавина каде и да се појави. Таа е на сцената повеќе од 10 години, така да многумина ја паметат...
Живот и стил

Потрошила богатство на пластични операции: Мисли дека е совршена, а целосно е уништена и една операција за малку ќе ја чинеше живот (ФОТО)

Девојката од Финска, чија животна цел е да изгледа како жива секс кукла, тврди дека пластичните операции се подобри од секс. 22-годишната...
Живот и стил

Беше слатко девојче, па стана руска Ким Кардашијан: Целосно се изобличи од операциите, а тврди дека е природна (ФОТО)

Во период од 2 години, од слабо девојче, Екатерина стана руската Ким Кардашијан. На прв поглед, има ставено импланти по целото тело за...
Живот и стил

Беше злобница, а сега е заводница: Миленичката на македонската публика стана кукла, но не во позитивна смисла (ФОТО)

Пред многу години прекрасната Габриела Спаниќ го освои срцето на македонската публика. Таа глумеше во серијата „La usurpadora“ (Злобница). Беше...