Пејачка

Пронајдени се 172 резултати на тема „Пејачка“
Познати

АЛБАНСКАТА ПЕЈАЧКА ПОКАЖА ДВОГЛАВ ОРЕЛ, ПА ЈА ГАЃАА ВО ГЛАВА – се појави морничава снимка од моментот, се сруши на земјата па настана молк (ВИДЕО)

Пејачката со албанско потело Бебе Реџа беше погодена со телефон во лице на еден концерт, а поради тоа таа мораше да оди на шиење. Имено,...
Познати

Оваа српска пејачка била најсиромашна на естрадата – се омажила за Македонец и живеела од социјална помош, денес непрепознатлива (ФОТО)

Српската пејачка во минатото беше ѕвезда на продукцијата на „Гранда“, но денес е непрепознатлива. Таа долги години живее со вереникот...
Познати

Натпреварувачката во „Ѕвездите на гранд“ кога се појави на сцената жирито занеми – од нив сокри важна работа, но кога го видоа нејзиниот стомак се им стана јасно (ФОТО)

Маја Јевтиќ, натпреварувачката во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, е бремена во шестиот месец, откриваат српските медиуми. Имено,...
Познати

НЕЈЗИНАТА ВИЛА ВРЕДИ ПОВЕЌЕ ОД НА БРЕНА – пејачката има брдо пари, но се вози во стар автомобил кој е за почетници, ќе гледате и нема да верувате (ВИДЕО)

Пејачката Вера Матовиќ живее во вила на Дедиње за која се зборува дека вредени околу 3,8 милиони евра и која е една од најскапите на српската...
Познати

Оваа српска пејачка не знае за луксуз – има брдо пари, но тоа што го носи за јадење од дома ги остави сите во шок – еднаш ќе го запалела хотелот, па ја избркале (ФОТО)

Пејачите важат за оние кои најмногу заработуваат, па според тоа важи и правилото дека најмногу трошат и живеат луксузно. Сепак, за една...
Познати

Српската пејачка не беше ниту цела година во брак – сите се чудат зошто мора да објави вакви фотографии по разводот, следбениците дури открија шокантна тајна за неа!

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди минатата година застана на лудиот камен, но вчерашната одлука ги изненади речиси сите. Имено Инди...
Хроника

ЉУБОВНА ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ – момче почина откако се фрлило од зграда, неговата девојка која е позната пејачка се бори за живот, еве го нивниот идентитет!

Маж го загуби животот, а женa со тешки телесни повреди е пренесена во Клиничкиот центар во Скопје, каде ѝ е укажана медицинска помош,...
Познати

СЕ ОПЕРИРАШЕ ОД РАК НА ДОЈКАТА, А СЕДУМ ДЕНА ПОТОА СЕ РАЗВЕДЕ – поранешниот на српската пејачка си нашол нова додека таа била на операција! (ФОТО)

Хариета Симиќ неодамна се оперирала од рак на дојката, а додека ги имала најголемите болки, пејачката вели дека и се јавил сопругот...
Познати

СИТЕ ПРАЗНИЦИ ПОМИНАА, МЕНЕ НИКОЈ НЕ МЕ ЗАПРОСИ – македонската пејачка се пожали, на ваков задник во танга никој не му одолева очигледно… (ФОТО)

Македонската фолкерка Марија Тодоровска или попозната како Марија Луиса во последно време станува се попопуларна и медиумски се...
Познати

ДОКТОРИТЕ И ГО КАЖАА ТОЧНИОТ ДЕН КОГА ЌЕ УМРЕ – овој хит сите го знаат на памет, а на погребот на пејачката не се појави нејзиниот сопруг! (ФОТО)

Босанската пејачка Азра Колаковиќ попозната како Дона Арес почина на 2 октомври 2017 година по долгата и тешка битка со ракот, а на...
Познати

Шаќири вечерва игра против Србија, а оваа фатална пејачка родена во Косово ја крие дури и од семејството – вистинска секс бомба е! (ФОТО)

Репрезентацијата на Србија вечерва од 20 часот ќе одигра решавачки натпревар со селекцијата на Швајцарија, во која настапува Џердан...
Познати

Ова се најголемите природни гради меѓу пејачките во соседството – објави фотографија од Дубаи, а погледот во нејзиното бикини ќе ве хипнотизира (ФОТО)

Пејачката Јана Тодоровиќ важи за жената со горда титула за најголеми природни гради на срспката естрада, што уште еднаш го докажа. Таа...
Познати

Кога се појави на „Гранд“ имаше 162 килограми – сега вагата не и се верува што покажува, во меѓувреме се разведе, има ново момче и е бомба во бикини!

Пејачката Крстина Матановиќ ја запознаа сите на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“ кога имаше 162 килограми, а потоа направи операција...
Познати

Нашата учесничка во „Гранд“ и „IDJ Show“ е македонската Карлеуша – облече латекс шорцеви без гаќички, глетката не е за тие со слабо срце (ФОТО)

Атрактивната македонска пејачка Љупка Арсовска пред некој викенд настапи на „Музик вик“ во Белград. Оваа наша екс – „Гранд ѕвезда“...
Познати

Се омажи српската пејачка на првиот роденден и крштевка на нејзината ќерка – блесна во долг фустан, а вечерта облече секси венчаница (ФОТО)

Пејачката Миа Борисављевиќ го кажа судбоносното „да“ на својот избраник и колега Бојан Грујиќ. Миа блесна во бел фустан, го истакна...
Познати

БЛЕСНА ВО БЕЛО: Српската пејачка го покажа фустанот вреден 20 илјади евра, до вечер ќе промени уште два – особено едниот е за по полноќ (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ и нејзиниот избраник Марко Гобељиќ денеска прават гламурозна свадба, а по пристигнувањето на сватовите,...
Познати

Српската пејачка беше истепана од своето момче, а сега со него го прослави роденденот како ништо да не се случило – пред гостите се бакнуваат без срам (ФОТО)

Пејачката Милица Ристиќ, девојката на српскиот ватерполист Никола Раџен го прослави својот 30-ти роденден. Тој заедно со пејачката ги...
Познати

Српската пејачка со македонско потекло е силна како лавица – докторот и заби игла во лицето, а таа повеќе не може да крие што се случува (ФОТО)

Фолк пејачката Гоца Божиновска (57) која има македонско потекло е позната како пејачка која води сметка многу за својот изглед. Таа на...