Пејачка

Пронајдени се 14 резултати на тема „Пејачка“
Познати

Фановите ја запрашаа дали таа ја вози оваа „бесна машина“: Драгана Мирковиќ се пофали со „ѕверот“ вреден цело богатство (ФОТО)

Драгана Мирковиќ една од најголемите музички ѕвезди на Балканот важи за жена полна со спортски адреналин. Кога пејачката не настапува...
Познати

Ја освои публиката со своите глас и стас, а потоа се обиде да се самоубие: Како изгледа денес и што прави убавата Милица?

Таа го покажа својот музички талент во 2008-ма година во музичкиот натпревар “Операција триумф”. Освен со својот талент, ја воодушеви...
Познати

ФОТО: Се сеќавате на Сузан Бојл која со гласот го воодушеви светот – денес има успешна кариера и изглеа неверојатно

Неславната домаќинка од Велика Британија на аудицијата наиде на потсмев на сите во салата, додека не пушти глас. Од истиот момент кога...