панел дискусија

Пронајдени се 9 резултати на тема „панел дискусија“
Вести

Митева: Во СДСМ не само што феноменот политичка одговорност не постои, туку и моралната одговорност стана чин на прифаќање и неприфаќање

Портпаролката на ВМРО-ДПМНЕ, Марија Митева зборувајќи околу кадрите кои ги нуди СДСМ и начинот на кој се избираат истите, рече дека кога...
Вести

Панова: Ковачевски и новата гарнитура што треба да ја замени оваа во заминување не можат да понудат ништо повеќе од гол популизам

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Ели Панова, на денешната панел-дискусија насловена „Исти луѓе – исти вредности” зборуваше...