њујорк

Пронајдени се 107 резултати на тема „њујорк“
Вести

МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО АМЕРИКА: Објавени вознемирувачки снимки од метрото во Њујорк каде се застрелани неколкумина (ФОТО+ВИДЕО)

Повеќе луѓе се застрелани, а пронајдени се и неактивирани експлозивни направи на метро станица во Њујорк, јавија локалните медиуми...