нетфликс

Пронајдени се 65 резултати на тема „нетфликс“
ТВ и Филм

Познат датумот за новата сезона на „Круна“, ќе бидат прикажани контроверзиите и скандалите на кралското семејство

Петтата сезона од серијата „Круна“ доаѓа на 9 ноември, објави на Инстаграм профилот на страницата. По четири успешни сезони доаѓа и...
ТВ и Филм

„ТОЛКУ Е МОРБИДНО И МАЧНО“: Документарец на Нетфликс за животот на Сузан покажува какви социопати живеат меѓу нас (ВИДЕО)

На Нетфликс деновиве е објавен документарен филм под наслов „Девојчето на сликата“ (Girl in the Picture), во режија на Американката Скај Боргман....
Познати

ТРАГЕДИЈА ЗА КОЈА НЕ БЕШЕ ПОДГОТВЕН НИКОЈ – ненадејно почина ѕвездата на серијата на Нетфликс, имаше само 36 години

Актерката од серијата на Нетфликс, Буси Лорај, „Како да го уништите Божиќ“ ненадејно починала на 36-годишна возраст, пишува Independent. Веста...