нејмар

Пронајдени се 145 резултати на тема „нејмар“
Познати

Нејмар и порача само едно нешто на неговата мајка која откри дека е во врска со 22 годишно момче кое спиело и со мажи (ФОТО)

Мајката на Нејмар, Надин, во неделата призна дека е во врска со 22-годишниот Тиаго Рамос, момче кое е помладо 6 години од нејзиниот познат...