натпревар

Пронајдени се 17 резултати на тема „натпревар“
Фудбал

Поради овие жешки фотографии по танга познатата спортска презентерка спаси „жива глава“ на мечот Ривер-Бока (ФОТО)

Вчера заврши мечот помеѓу Ривер Плејт и Бока Јуниорс кои предизвика големо светско внимание, како кај фановите така и кај многуте познати...