Мустафа Сандал

Пронајдени се 44 резултати на тема „Мустафа Сандал“
Познати

Поранешниот сопруг на Емина лудо е заљубен во 20 години помладата девојка – кога ќе ја видите и вие ќе се уверите во нејзината убавина

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ, турскиот пејач Мустафа Сандал (51) веќе две години ужива во врска со скоро 20 години помладата Мелис...
Познати

Емина Јаховиќ со потресно сведоштво: Тоа што им го направил поранешниот сопруг на децата го дознала кога ги однела на лекар

Дали во судската пракса имало примери каде од бегалец од правдата се завршува во домашен притвор? Српската пејачка Емина Јаховиќ неодамна...
Познати

Ова ќе го разбесни Мустафа кога ќе го дознае: Еве што откри Емина за поранешниот сопруг во јавноста, ова ниту една жена не го прави!

Пејачката Емина Јаховиќ пред неколку дена ја промовираше својата линија за козметика. По тој повод, таа рече дека нејзиното семејство...
Познати

Емина мислеше дека во изолација нема никој да дознае- поранешниот сопруг и ја прости врската со милијардерот, па сега се заедно

Емина Јаховиќ и за време на изолација работи со полна пареа. Имено, таа неодамна објави нова песна „Кризирам“ која веќе брои милионски...
Познати

Повторно заедно: Емина Јаховиќ сподели фотографија со поранешниот сопруг и го откри поводот за нивното смирување (ФОТО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ и нејзиниот поранешен сопруг, турскиот пејач Мустафа Сандал се повторно заедно. Откако парот се разведе...
Познати

Откако Мустафа објави фотографија со оваа русокоса се беше јасно: Медиумите тврдат таа е неговата нова девојка, а еве што вели пејачот

Поранешното момче на пејачката Емина Јаховиќ кој е еден од најпознатите турски пејачи ја разбрани целата турска јавност откако објави...
Познати

И тој не седи со скрстени раце: Погледнете каква секс бомба фати поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Додека Емина ја официјализира врската со своето ново момче кое е милијардер, ни поранешниот сопруг Мустафа не седи со скрстени раце. Откако...
Познати

Полудел кога дознал дека Емина се гледа со бизнисменот- а кога ќе дознаете како Мустафа ќе и се одмазди на Емина ќе се шокирате

Веста дека Емина Јаховиќ се гледа со турскиот мулитимилијардер Садетин Аран одекна како бобма во турските, но и српските медиуми. Меѓутоа...
Познати

И возврати со исти удар: Мустафа Сандал најде нова девојка, а фановите во неверување колку таа потсетува на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Турската музичка ѕвезда Мустафа Сандал по разводот со Емина Јаховиќ пронајде нова девојка, а фановите се изненадија од тоа дека таа...
Познати

Мустафа отпадна, сега во акција е згоден чичко: Емина Јаховиќ во врска со 18 години постар турски милионер (ФОТО)

Скоро сите турски медиуми минативе денови пишуваат за наводната врска на 36 годишната пејачка Емина Јаховиќ и турскиот милионер, 54 годишниот...