момче

Пронајдени се 83 резултати на тема „момче“
Живот и стил

Невестата и младоженецот во сенка поради овој секси заводник: Жени од цел свет “полудеа“ по него, погледнете зошто (ФОТО)

Неодамна се случи венчавка во црногорската населба Тузи, која го обиколи светот, не заради невестата или младоженецот, туку заради момчето...
Занимливости

Сакал да изгледа како Попај па доживеал вистински пекол- сега собира пари за лекување, а му се заканува и ампутација на рацете (ФОТО)

Младо момче од Русија кое своето време го губело тренирајќи напорно за да изгледа како Попај се соочува со пекол откако ги добил посакуваните...
Занимливости

18-годишно момче замина на море, а нејзината мајка му дала урнебесни совети за алкохолот, с*ксот, тетоважите… (ФОТО)

Објавата на 18-годишниот Британец Финкиј Брокиј се прошири со брзина на светлината по социјалните мрежи. Имено, неговата мајка пред да...
Познати

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза

Славната пејачка Бритни Спирс ужива на плажа со своето згодно момче Сем Асгари кој има има само 25 години, за разлика од 37 годишната пејачка. Папараците...
Познати

Џеј Ло се соблече и покажа неверојатно тело: Коментарот на нејзиното момче предизвикува љубомора кај другите жени (ФОТО)

Џенифер Лопез по којзнае кој пат го покажа своето боженствено тело. Често ни самите ние не знаеме како да ја опишеме совршената Џенифер...
Познати

Сакаше да го сокрие од јавноста, но не успеа- ова е богатиот бизнисмен на Анастасија кој објави провокативна фотографија од плажа (ФОТО)

Ќерката на Цеца Анастасија Ражнатовиќ иако сакаше да ја сокрие својата врска од јавноста и медиумите, нејзиниот избраник сам ги предизвика...
Познати

Момчето на славната манекенка уринираше во гаќи- манекенката се фати за глава откако папараците го фотографираа моментот (ФОТО)

Момчето на манекенката Алесандра Амбросио извршил уринирање во гаќи додека бил на еден познат фестивал во друштво на својата девојка. Посилната...
Живот и стил

Ова момче има направено 128 естетски операции: Не знаеме што сакал да постигне, но веќе не личи на човек (ФОТО)

Кога би се правела листа на рекордер во естетски корекции на првото место сигурно би бил 36-годишниот Џастин Џедлик. Овој човек има направено...
Вести

Во знак на протест поради изјава против муслиманите момче му скрши јаце на глава на сенаторот Фрејзер Анинг (ВИДЕО)

Aвстралискиот сенатор, Фрејзер Анинг, припадник на екстремната десница, бил погоден со јајце од страна на младо момче, а сето тоа се случило...
Познати

Нејзината ќерка сними дует со него, а таа беше во врска со пејачот- Ова е човекот со кого Дивна живееше под ист покрив 17 години (ФОТО)

По разводот на Дивна Карлеуша со таткото на пејачката Јелена Карлеуша заплови во љубовна врска со пејачот Велимир Митровиќ кој е некогашен...
Познати

Никогаш не зборува за своето момче, но една фотографија го издаде избраникот на Анастасија Ражнатовиќ по грешка (ФОТО)

Ќерката на Цеца својот љубовен живот го крие далеку од очите на јавноста, но на социјалните мрежи сепак постои една фотографија која...