мирко шијан

Пронајдени се 7 резултати на тема „мирко шијан“
Познати

Повторно свадба во семејството Родиќ- идната свекрва со македонско потекло еве што и порача на сестрата на Богдана (ФОТО)

Синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска за српските медиуми изјавил дека наскоро ќе се жени со сестрата на...
Познати

И синот на српската пејачка со македонско потекло стана земјоделец- еве што прави на нива момчето на сестрата на Богдана Родиќ (ФОТО)

Синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска на својот Инстаграм профил сподели неколку видеа како е на нива и жнее...
Познати

Сестрата на Богдана во минијатурно бикини за очите на своето момче- тој на сите им ја покажа фотографијата опишувајќи ја со два збора

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ Бојана Родиќ веќе на сите им е добро познато дека е во љубовна врска со синот на српската пејачка со македонско...
Познати

Сестрата на Богдана бремена: Пејачката со македонско потекло ќе стане баба, веќе се запознала и со мајката на снаата? (ФОТО)

Откако вчера во српските медиуми се појавија информации во врска со девојката на синот на пејачката со македонско потекло Гоца Божиновска,...
Познати

Кога сестрата на Богдана ќе се мажи за синот на пејачката со македонско потекло ќе се трошат милионите од неговиот сомнително убиен татко

Синот на Гоца Божиновска која потекнува од Македонија веќе подолго време е во врска со сестрата на Богдана Родиќ. Српските медиуми веќе...
Познати

Синот на пејачка со македонско потекло ја сликаше сестрата на Богдана во кревет- наместо во тоа што јаде, сите гледаа во нејзините гр*ди

Сестрата на Богдана Родиќ неодамна во јавноста призна дека е во врска со Мирко Шијан синот на пејачката со македонско потекло Гоца Божиновска. Откако...