милица павловиќ

Пронајдени се 29 резултати на тема „милица павловиќ“
Познати

Не сум кукавица: Милица Павловиќ се соблече среде емисија во живо, а тоа како продолжи да гостува ги остави сите подзинати (ВИДЕО)

Српската пејачка Милица Павловиќ за време на гостувањето во емисијата „Амиџи шоу“ направи предизвик кој буквално ќе се зборува уште...
Познати

Милица Павловиќ го остави машкиот пол буквално без воздишка: Пејачката во жолто бикини го помати умот на нејзините фанови (ФОТО)

Сите што ја следат Милица Павловиќ на Инстаграм знаат дека пејачката нема проблем да ги истакне женските атрибути во преден план. Дека...
Познати

Милица Павловиќ го прослави 30-от роденден – во овој прекраток фустан не и требаше да клекне, присутните занема од глетката под него (ФОТО)

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ вчера го прослави својот 30-ти роденден, а по тој повод направи голема забава во Белград. Пејачката...
Познати

Ниту градник, ниту гаќички: Карлеуша се појави на роденден кај колешката, па ја засени – за оваа комбинација треба храброст да се носи

Пејачката Јелена Карлеуша заблеска на роденденската прослава на пејачката Милица Павловиќ, а провокативното издание никого не остави...
Познати

Ги стисна градите во бикинито и позираше на плажа – Милица Павловиќ како никогаш досега го покажа сексапилното тело (ФОТО)

Милица Павловиќ важи за една од најзгодните млади пејачки на српската јавната сцена. Таа што и да облече изгледа бомбастично, од елегантни...
Познати

Милица Павловиќ го прекина концертот, момче фрли шише кон дете, па му се обрати: „Можеш да се смееш до утре, не си важен“ (ВИДЕО)

Пејачката Милица Павловиќ синоќа одржа концерт во Мионица, но за време на истиот се случи инцидент, кога момче од публиката фрли шише...
Познати

ТОА ШТО ПУКА, ПУКА: Го соблече сакото и покажа што крие под него – Милица Павловиќ ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Поп ѕвездата Милица Павловиќ важи за една од најзгодните пејачки како во Србија така и во регионот. Овој пат таа со нејзината најнова...
Познати

„Жешка“ поза на Милица Тодоровиќ: Облече хеланки,па ги растегна нозете – сите ја коментираат нејзината задница (ФОТО)

Милица Тодоровиќ, која неодамна се најде во центарот на вниманието на јавноста поради папарацо-фотографиите на кои беше фатена со новоразведениот...
Познати

Српската пејачка облече три броја поголем корсет, па среде настап и падна- фановите буквално се ѕвереа во нејзините гр*ди (ФОТО+18)

Популарната српска пејачка за време на својот настап се појави со сосема нова фризура, но во текот на вечерта, фановите наместо во новиот...
Музика

Милица Павловиќ во новиот спот не носи гаќички: На пејачката „и попушти кочницата“, на гледачите „им падна вилицата“ (ФОТО+ВИДЕО)

Младата музичка фолк sвезда Милица Павловиќ ги изненади и шокираше своите обожаватели уште кога го објави тизерот за нејзината нова...