меган фокс

Пронајдени се 18 резултати на тема „меган фокс“
Познати

Меган Фокс откри дека се бори со сериозен здравствен проблем: Додека сите мислат дека е преубава, таа води лична битка

Актерката Меган Фокс со години се бори со здравствен проблем кој е познат како телесна дисморфија. Станува збор за пореметување кое...
Познати

Занесната бринета сега има нова боја на коса: Меган Фокс е платинесто плава и нејзината нова фризура остава без здив

Актерката Меган Фокс на својот профил на Инстаграм сподели фотографија на која изгледа поинаку отколку што сме навикнати да ја гледаме....
Познати

МЕГАН ФОКС ГИ ШОКИРАШЕ СИТЕ: На црвениот тепих дојде скоро гола – ќе ве изненади и изгледот на нејзиното момче (ФОТО)

Меган Фокс ги изненади сите со провокативно издание на доделувањето на МТВ наградите. Таа беше придружувана од  Машин Ган Кели н, нејзиното...
Познати

Бујното деколте и направи проблеми,па го покри со рацете – дополнителни неволји и приреди и новото контраверзно момче

Само два дена откако нејзиното ново момче Метрун Ган Кели беше фатено како излегува од ноќен клуб со неговата асистентка Оливија Стоун...
Познати

Меган Фокс имала само 15 години кога била жртва на режисер: Раскажала страшни детали во емисија, а сите ѝ се смееле

Меган Фокс во емисија пред 11 години дала интервју кое овие денови повторно стана актуелно на интернет, среде борбата за човекови права. Меган...
Познати

ФОТО: Децата се потсмеваат со синот на славната актерка – „ќе носи фустани додека сака, ја има мојата поддршка“

Меган Фокс и Брајан Остин Грин целосно го поддржуваат нивниот син Ноа да носи фустани и честопати поттикнуваат дискусии со таа одлука. Популарната...
Познати

За нејзиниот изглед добива пофалби, за мајчинството остри критики: Синовите на Меган носат фустани и имаат фарбани коси (ФОТО)

Актерката Меган Фокс е на мета на критики поради своите синови. Таа и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин имаат три синови, а и двајцата...
Познати

По неа мажите уште лудуваат: Таа е една од најубавите актерки во светот, а жените денес имаат што да ја критикуваат (ФОТО)

32-годишната актерка Меган Фокс е една од најубавите жени на светот. Мајка на три деца и сопруга на 44-годишниот актер Брајан Остин Грин,...
Познати

Суеверие на познатите: Анистон чудна кога се качува во авион, Аксел има фобија од „М“, Меган мисли дека ќе умре слушајќи на Бритни

Кога се работи за ѕвездите, веќе ништо не ни е чудно за нив. Ова го вклучува и суеверието. Дури и некои од нив претеруваат. Еве дел од суеверијата...