меган фокс

Пронајдени се 12 резултати на тема „меган фокс“
Познати

Меган Фокс имала само 15 години кога била жртва на режисер: Раскажала страшни детали во емисија, а сите ѝ се смееле

Меган Фокс во емисија пред 11 години дала интервју кое овие денови повторно стана актуелно на интернет, среде борбата за човекови права. Меган...
Познати

ФОТО: Децата се потсмеваат со синот на славната актерка – „ќе носи фустани додека сака, ја има мојата поддршка“

Меган Фокс и Брајан Остин Грин целосно го поддржуваат нивниот син Ноа да носи фустани и честопати поттикнуваат дискусии со таа одлука. Популарната...
Познати

За нејзиниот изглед добива пофалби, за мајчинството остри критики: Синовите на Меган носат фустани и имаат фарбани коси (ФОТО)

Актерката Меган Фокс е на мета на критики поради своите синови. Таа и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин имаат три синови, а и двајцата...
Познати

По неа мажите уште лудуваат: Таа е една од најубавите актерки во светот, а жените денес имаат што да ја критикуваат (ФОТО)

32-годишната актерка Меган Фокс е една од најубавите жени на светот. Мајка на три деца и сопруга на 44-годишниот актер Брајан Остин Грин,...
Познати

Суеверие на познатите: Анистон чудна кога се качува во авион, Аксел има фобија од „М“, Меган мисли дека ќе умре слушајќи на Бритни

Кога се работи за ѕвездите, веќе ништо не ни е чудно за нив. Ова го вклучува и суеверието. Дури и некои од нив претеруваат. Еве дел од суеверијата...