мажи

Пронајдени се 116 резултати на тема „мажи“
Живот и стил

Коронавирусот се заканува да го уништи човештвото и по пандемијата: Мажи внимавајте на долгорочни последици врз плодноста

Истражувачи од Универзитетот за наука и технологија Хуажонг во Вухан повикуваат на итно истражување за долгорочните ефекти од заразата...
Занимливости

Облече хеланки, а во задниот џеб ја остави вклучена камерата од мобилниот- реакциите на мажите се типични за оваа глетка (ВИДЕО)

Оваа Инстаграм инфлуенсерка „уловила“ многу мажи како отворено гледаат во нејзиниот задник откако во задниот џеб од хеланките сокрила...
Живот и стил

Истражувањата покажаа дека мажите страдаат по бившите многу повеќе од жените (а особено за првата љубов)!

Истата студија открива дека жарот на првата љубов тлее многу повеќе кај машкиот пол – 14 проценти од испитаниците всушност стапиле во...
Познати

Се шпекулира дека таа била лудо заљубена во сопругот на најголемата српска пеачка: Сите мажи на принцезата Дајана

Иако беше во брак само еднаш, а почина на 36-годишна возраст, бројните љубители на принцезата Дајана отсекогаш биле тема на интерес за...
Познати

На овој тест паднаа сите мажи- никој не може да ја погледне сестрата на Богдана Ражнатовиќ во очи додека е во бикини на базен (ФОТО)

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ ги запали социјалните мрежи откако сподели видео на кое е во костим за капење. Имено откако...