лионел меси

Пронајдени се 162 резултати на тема „лионел меси“
Познати

Меси Божиќ го прослави под елката во својот дом, а кога ќе видите каде беше Роналдо гол во придружба на Дедо Мраз ќе му позавидите (ФОТО)

Католиците вчера го прославија Божиќ, а меѓу нив беа и фудбалските ѕвезди Лионел Меси и Кристијано Роналдо за кого зборуваше целиот...