куче

Пронајдени се 236 резултати на тема „куче“
Познати

Луна Џогани и Анабела скршени од болка: Те сакаме и ти благодариме за љубовта, се гледаме – пејачките се простија од најверниот пријател (ФОТО)

Пејачката Луна Џогани и нејзината мајка, Анабела Атијас поминуваат низ тешки мигови откако нивното домашно милениче почина. Станува...
Занимливости

Сакате куче а склони сте на алергии? Ова се раси на кучиња кои може да ги чувате во стан – нивното крзно е посебни

Кучињата можат да бидат навистина прекрасен додаток на семејството, кој несомнено неизмерно ќе го збогати. Има стотици различни раси...
Познати

Тага во домот на најзгодниот српски политичар – наместо да и се радуваат на приновата од неговата сопруга, тие се во солзи (ФОТО)

Среќата им немаше крај во домот на српскиот политичар Чедомир Јовановиќ откако тие споделија дека чекаат принова и дека неговата сопруга...
Занимливости

Се вратил од работа дома и затекнал урнебесна глетка на тепих! Видеото од ова куче го прегледаа милион луѓе во неверување (ВИДЕО)

Мажот се вратил дома од работа и нашол урнебесна глетка. Неговиот миленик решил малку да се забавува додека е сам. Кучето научило да...
Живот и стил

Реакцијата на германскиот овчар на „плачењето“ на сопственикот ги насмеа СИТЕ на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Реакцијата на германскиот овчар Роки на „плачењето“ на сопственикот ги насмеа социјалните мрежи. Брзо сфатил дека сопственикот глуми. Во...