комплекс клиники мајка тереза

Пронајдени се 5 резултати на тема „комплекс клиники мајка тереза“
Хроника

Физички ја нападнал колешката додека биле на работа- вработени од комплексот клиники Мајка Тереза завршија во полиција

Вчера во 11:45 часот, во СВР Скопје, С.С.(51) од Скопје пријавила дека околу 4 часот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, додека била на работното...
Вести

Маскирани крадци со пиштоли се шетаат во Клиничкиот центар- Министерството за здравство крие како ја „гарантира“ безбедноста на пациентите

Министерството за здравство веќе една недела молчи на поставените прашања на КУРИР и крие од јавноста одговор кој навистина се грижи...
Вести

Граѓаните гневни на очајните услови, министерот мудро молчи- пациентите само со чамец можат да пловат низ Државна Болница (ВИДЕО)

Граѓаните гневни на Министерството за здравство и министерот Венко Филипче кој со прст не мрднува за пациентите иако тоа го ветуваше...