комплекс клиники мајка тереза

Пронајдени се 4 резултати на тема „комплекс клиники мајка тереза“
Вести

Маскирани крадци со пиштоли се шетаат во Клиничкиот центар- Министерството за здравство крие како ја „гарантира“ безбедноста на пациентите

Министерството за здравство веќе една недела молчи на поставените прашања на КУРИР и крие од јавноста одговор кој навистина се грижи...
Вести

Граѓаните гневни на очајните услови, министерот мудро молчи- пациентите само со чамец можат да пловат низ Државна Болница (ВИДЕО)

Граѓаните гневни на Министерството за здравство и министерот Венко Филипче кој со прст не мрднува за пациентите иако тоа го ветуваше...