компир

Пронајдени се 11 резултати на тема „компир“
Храна и пијалаци

Мислите дека компирот не може да се комбинира со пиво? – Епа грешите, прочитајте го совршениот летен рецепт!

Сите сме изморени од летните горештини, но овој рецепт ви ветува апсолутно задоволство: СОСТОЈКИ: 1 кг. млади компири 2 лажици мајонез 3...