католици

Пронајдени се 17 резултати на тема „католици“
Вести

Мицкоски со честитка за католичкиот Велигден: Да се обединиме околу напредокот и иднината за која мораме да се избориме заедно!

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски го честиташе големиот христијански празник – Воскресението Христово Велигден на сите верници...