камион

Пронајдени се 40 резултати на тема „камион“
Вести

„Најновата техника на градоначалникот сообраќаец“: Граѓаните гневни на новиот метод за чистење на скопските улици (ВИДЕО)

На социјалните мрежи денеска кружи видео кое ги револтираше сите. Станува збор за камион на Комуналната хигиена во Скопје кое е задолжено...
Вести

Видео кое го шокираше светот: Мајка си го извлече детето од под тркала на шлепер, за влакно избегната трагедија

Камерите снимиле несреќа во Виетнам, кога едно дете за малку ќе било прегазено од шлепер. Имено, во оваа земја е вообичаено целото семејство...
Занимливости

Мигрант легнал на покривот на камион и мислел дека никој не го гледа, а тоа што следувало потоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Мигрантите на различни начини гледаат да стигнат до Европа, па така еден е снимен во многу необичен обид. На Фејсбук се појави снимка...