хорор

Пронајдени се 34 резултати на тема „хорор“
Вести

Слушнале детски плаче среде ноќ, па доживеале шок: Бебе старо 2 недели оставено на тезга, причината го кине срцето

Станарите кои живеат близу до еден пазар во Бангкок минатиот четврток доцна вечерта слушнале детски плач од правец на пазарот. Неколку...
Вести

„Се најдовме среде кланица“: Ужасно сведоштво за грозоморната сообраќајка во која загинаа двајца македонски државјани

Влетавме во магла, но за среќа успеавме да застанеме на страна. Позади нас се случи пекол. Ништо не видовме во моментот на несреќата,...
Вести

Монструозно злосторство полошо од хорор филм: Заклале 21-годишно момче, а тоа не е најстрашното што го направиле (ВИДЕО)

22-годишен диригент и неговата 12-годишна пријателка, со која биле потстанари кај 21-годишниот Александар Попович, го заклале, а потоа му...
Вести

Незапаметен хорор во Америка: Поранешен сопруг на тенисерка ги убил нивните деца на спиење, па си го одземал својот живот (ФОТО)

Поранешната американска тенисерка Стефани Рајс овие денови минува низ најлошата трагедија која може да му се случи на еден човек. Таа...
Живот и стил

Се соочила со смртта, а докторот ја пратил да глуми во хорор филм: Оваа девојка има само 17 килограми (ФОТО)

На Кристина Кариагина, Русинка која боледува од анорексија, лекарот без трошка емоција и рекол дека изгледа толку страшно што може да...
Вести

Невиден хорор во Германија: 10 годишно дете од Авганистан силувал врсник од училиште, му помагале две 11 годишни момчиња

Германскиот суд ја отфрли тужбата против 10 годишен мигрант од Авганистан, кој силуваше школски другар за време на екскурзија, во што...
Фудбал

Ќе ве полазат морници- по судирот со глави, едниот од фудбалерите остана да лежи на теренот, а потоа следуваше ужас (ВИДЕО)

На натпреварот од Правата романска лига меѓу Сепси и Поли од Темишвар се случи хорор сцена. По судирот со глава на двајца фудбалери настана...