холандија

Пронајдени се 25 резултати на тема „холандија“
Фудбал

Изнајмиле стриптизета да го збунат противникот, па изгубиле 6:2- откриено зошто голата девојка им мешаше на фудбалерите (ВИДЕО)

Неверојатна сцена го обележала мечот на холадската трета лига помеѓу Ријунсбург и АФЦ Амстердам (2:6), а сега е откриено зошто секси русокоса...
Вести

Невидена бруталност на полицијата: Прво нокаутира девојка со бокс, потоа ја давеше со пендрек, па ја патосираше (ВИДЕО)

На едно неодамна објавено видео се гледа како холандски полицаец тепа девојка пред ноќен клуб во Ротердам. Полицијата вели дека биле...