Флорентино Перез

Пронајдени се 40 резултати на тема „Флорентино Перез“
Фудбал

Перез за Суперлигата: Надал и Ѓоковиќ играа 59 пати, досадно ли е тоа? Реал Мадрид и Ливерпул се сретнале само девет пати во 67 години

Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез не верува дека врвните натпревари во Супер лигата брзо ќе им станат здодевни на навивачите. –...