европски парламент

Пронајдени се 21 резултати на тема „европски парламент“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Заев ја лаже ЕУ, зборува за европски вредности, а зад превезот на евроинтеграциска кампања прави милионски криминал

Лицемерно е Зоран Заев, човекот што бега  од дебата да зборува за европски вредности. Дебатата  е највисок дострел на демократијата,...