евертон

Пронајдени се 33 резултати на тема „евертон“
Фудбал

Познат идентитетот на фудбалерот на Евертон осомничен за педофилија, ги избришал профилите на социјалните мрежи

Скандалот со фудбалерот на Евертон кој е приведен во петокот поради сомнение за педофилија, доби продолжение. Откако утринава медиумите...