енис барди

Пронајдени се 17 резултати на тема „енис барди“
Фудбал

КАКОВ ДЕН ЗА МАКЕДОНСКИТЕ ФУДБАЛЕРИ: Пандев го постигна најубавиот гол во кариерата, Барди со два гола за две минути (ВИДЕО)

Вчерашниот беше одличен фудбалски ден за македонските репрезентативци Енис Барди и Горан Пандев, кои на своите тимови им донесоа големи...