елиф елмас

Пронајдени се 120 резултати на тема „елиф елмас“
Фудбал

ВИДЕО: Фудбалерите загубија од Грузија, но имаат причина и за радост – еве како се славеше роденденот на Елмас

Македонскиот фудбалски репрезентативец Елиф Елмас денеска го прославува својот 23 роденден. Вчерашниот пораз од Грузија не беше причина...