Џип

Пронајдени се 16 резултати на тема „Џип“
Познати

Конечно седна во црвената машина сама – Цеца уште пред две години и го купи овој автомобил на Анастасија, но таа дури сега положи (ФОТО)

Среќата на младата пејачка е огромна! Таа деновиве само ниже успеси, а по одличниот настап во Штутгарт, ќерката на Цеца Ражнатовиќ има...
Занимливости

Полн џип девојки лумпуваа низ центарот на градот- а кога ќе видите што превезуваа во багажникот има да посакате да сте таму (ВИДЕО)

На Јутјуб осамна видео снимка на која се гледа како четири девојки во луксузен џип со швајцарски регистарски таблички возат нешто несекојдневно...
Хроника

Драма во Кисела Вода: Му го запалил џипот на газдата, а потоа и него го полеал со бензин бидејќи не му давал плата

Поранешен вработен во скопска фирма од Кисела Вода вчера му го запалил џипот, а потоа со бензин го полеал и газдата. Џипот бил паркиран...