џенифер анистон

Пронајдени се 33 резултати на тема „џенифер анистон“
Познати

Сакаше да се сокрие, но го уловија: Бред Пит дојде на роденденот на Џенифер Анистон, се враќа ли старата љубов?

Американскиот актер Бред Пит се појави на прославата на 50-тиот роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа...
Познати

Слушнав дека е сама: Лука Дончиќ и фрли око на 30 години постарата холивудска актерка која е вистинска секс бомба (ФОТО)

Само што пристигна во НБА кошаркарот на Далас Лука Дончиќ привлече големо внимание во американската јавност. Вниманието во медиумите...
Познати

Завршува најголемото непријателство во Холивуд: Смирување на годината- Џенифер Анистон прва ѝ прозборе на Анџелина Џоли?

Дали Џенифер Анистон и Анџелина Џоли конечно се смирија? Добро информирани извори тврдат дека информацијата е точна. Процесот на помирување...