деца

Пронајдени се 198 резултати на тема „деца“
Живот и стил

На овие дечиња никој не им купил играчки, па си направиле сами: Нивните насмевки ќе ви ги насолзат очите (ГАЛЕРИЈА)

Вашите деца сигурно имаат брдо играчки, а постојано бараат нешто ново. Без разлика дали им купуваме оригинал Лего или обични коцки, сепак...
Живот и стил

Избегната трагедија: Мајката со неверојатна брзина ги спасила своите деца, потоа следуваше ужас (ВИДЕО)

Ужасниот момент кога млада мајка ги извлекла своите две деца од автомобил само неколку секунди пред да експлодира, бил снимен со камера. Кетрин...
Познати

Со неа Аркан имаше четири деца, а во брак беа 13 години: Еве како денес изгледа првата сопруга на Жељко Ражнатовиќ (ФОТО)

Војин Ражнатовиќ, синот на Жељко Ражнатовиќ Аркан, објави фотографија на со неговата мајка Наталија. -Мајка светица, напиша Војин како...
Вести

Цела година нема терапија за 30 деца со лесна кршливост на коските: Родителите на мака, Филипче не кажува кога ќе има лекови

30 дечиња со лесна кршливост на коските цела година се без неопходната терапија. Овие алармантни податоци ги обелодени претседателот...
Познати

За нејзиниот изглед добива пофалби, за мајчинството остри критики: Синовите на Меган носат фустани и имаат фарбани коси (ФОТО)

Актерката Меган Фокс е на мета на критики поради своите синови. Таа и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин имаат три синови, а и двајцата...