давид бекам

Пронајдени се 10 резултати на тема „давид бекам“
Познати

ФОТО: Бекам објави нова фотографија на која ја бакнува својата ќерка во уста- фановите веднаш го нападнаа „тоа е чудно и морничаво“

Иако јавноста константно го критикува дека ја бакнува својата ќерка Харпер во уста, Дејвид Бекам не планира да престане со ваквите изливи...
Фудбал

Законот важи за сите: Полицијата немаше милост кон Бекам возејќи го „Бентлито“, па го казни драконски поради бизарниот прекршок

Дејвид Бекам остана без возачка дозвола на шест месеци откако беше фатен како зборува на мобилен телефон во возење. Бекампрекршокот...
Фудбал

Тотална утка која стана хит на интернет: Англиски медиум во 1998 прогнозираше како ќе изгледа Бекам во 2020 година! (ФОТО)

Фудбалскиот весник „FourFourTwo“ во 1998 година предвиде како ќе изгледа Дејвид Бекам во 2020 година, но нивното предвидување е целосна утка! Покрај...
Познати

Светот удри по синот на Бекам- направи грозна грешка, па го заклучи профилот на Инстаграм за да се „спаси“ (ФОТО)

Синот на Дејвид Бекам, Бруклин, се наоѓа под голем удар на јавноста поради фотографии кои ги објави на Инстаграм. За најстариот син на...
Познати

Татко од соништата: Кога ќе видите на што го учи Бекам својот син за неговиот 16-ти роденден ќе останете во неверување (ФОТО)

Ромео Бекам во саботата го прослави 16 роденден , а гордиот татко Дејвид објави приватна фотографија на социјалните мрежи. Дејвид Бекам...
Познати

Фановите вџашени: Бекамови купуваат стан во Будва, но Викторија поради овој факт се уште се нема искапено во Јадранското море

Славниот брачен пар Викторија и Давид Бекам со хеликоптер овие денови пристигнаа во Будва на островот Свети Стефан каде со децата се...
Познати

Викторија го прослави својот 44 роденден, но наместо честитки сите го коментираа нејзиното и лицето на Бекам (ФОТО)

Викторија Бекам во Лос Анџелес заедно со своето семејство го прослави својот 44 роденден, а таа наместо честитки доби лавина од критики...