близнаци

Пронајдени се 40 резултати на тема „близнаци“
Познати

Светот ги виде само на погребот на нивниот татко- Селин Дион за прв пат покажа како изгледаат нејзините близнаци на нивниот посебен ден

Славната пејачка Селин Дион ретко кога во јавноста дели детали од својот приватен живот, па така ретко кога нејзиното семејство е експонирано...
Познати

Синот на покојниот Синан Сакиќ стана татко- откако ќе видите каква фотографија сподели ќе ви се заледи крвта, а од текстот ќе роните солзи

Раперот Ален Сакиќ кој е син на познатиот српски пејач Синан Сакиќ стана татко. Имено тој на својот Инстаграм профил сподели дека станал...
Хороскоп

Неделен хороскоп: Овој знак го очекува вистинска романтична недела, а еве што ги очекува близнаците кои не се во врска

Оваа недела планетата Меркур влегува во знакот на Рак, носејќи многу нови можности и среќа, особено на деловен план, за Раковите и сите...
Занимливости

Гинеколозите се фатиле за глава кога ја пораѓале Александра – очекувала близнаци, а се случило ова… (ФОТО)

23-годишната Александра Кимова дознала дека чека бебе и била пресреќна. Бременоста се одвивала во ред, но на породувањето и докторите...
Занимливости

Излегле на прв состанок на журка, па останала бремена со тројка- а потоа нејзиното момче се покажало како вистински маж (ФОТО)

Една страсна ноќ која едвај може да се оцени како прв состанок на парот Хана и Бен завршил со бременост на девојката и тоа со тројка! Иако...