близнаци

Пронајдени се 75 резултати на тема „близнаци“
Хороскоп

Доаѓа лошата енергија на Меркур: Младата месечина во Близнаците носи напнатост и нервоза, ќе трае цели три недели

Младата месечина секогаш ни носи доза на свежа енергија и свежа перспектива, овозможувајќи ни на сите да се чувствуваме посигурни кога...
Хороскоп

Во неделата што претстои Меркур ќе се движи во директна линија: Два хороскопски знаци најмногу ќе ја почувствуваат оваа промена

Неделата што е пред нас ќе биде одбележана со нови информации, одлуки и активно поле на комуникација. Тоа го покажува Месечината во Близнаци,...
Хороскоп

Денеска Сонцето влегува во во знакот на Близнаци и започнува владеењето на овој знак: Еве како тоа ќе се одрази на другите

Сонцето влегува во Близнаците на 21 мај 2022 година, а од овој знак излегува дури на 21 јуни, што значи дека владеењето на Близнаците започнало. Еве...
Фудбал

РОНАЛДО И ГЕОРГИНА ЧЕКААТ БЛИЗНАЦИ – фудбалерот објави фотографија во постела со бремената сопруга и за еден час собра 10 милиони лајкови

Ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо и неговата девојка Георгина наскоро повторно ќе станат родители. Роналдо денеска...