без вода

Пронајдени се 188 резултати на тема „без вода“
Скопје

Жителите од „Трета македонска бригада“ од утрово се без вода, водоснабдувањето ќе се нормализира по полноќ

Поради уличен дефект, жителите на „Трета македонска бригада“ во општина Аеродром од утрината немаат вода. Од „Водовод и канализација“...