БЕСА

Пронајдени се 93 резултати на тема „БЕСА“
ТВ и Филм

Режисерот на серијата „Беса“ проговори за жешките сцени на Реља Поповиќ и македонската актерка Камка Тоциновски: „Да беше филм, ќе ги тргнев и чаршавите“

Популарниот изведувач на треп музиката Реља Поповиќ наиде на позитивни коментари кај публиката и филмската критика по улогата во втората...
ТВ и Филм

Српските медиуми објавија “жешки сцени” на познатата македонска актерка и пејачот Реља Попович (ВИДЕО)

Втората сезона на серијата Беса ја воодушеви локалната публика, а меѓу новите ликови беше и Реља Поповиќ, кој одлично се снајде во глумата,...