банка

Пронајдени се 20 резултати на тема „банка“
Хроника

Прилепчанец направил хаос во банка: Му сметала климата па се расправал со вработените и буткал се пред себе

Прилепчанец во саботата направил неред во една од филијалите во градот, бидејќи го нервирала бучавата од вклучениот клима уред на банката....
Хроника

Инцидент во банка во Карпош: Му одбиле барање за кредит, викал и се карал со банкарките, се заканил дека ќе се врати

Неодобрен кредит било причина за жестока расправија, помеѓу клиент и банкарка од експозитура во Скопје. Инцидентот се случил завчера...