апсење

Пронајдени се 110 резултати на тема „апсење“
Познати

Уапсен братот на Сека Алексиќ- кога ќе дознаете во која позната мафија од регионот членува и како се заканува ќе се стресете (ФОТО)

Родениот брат на пејачката Сека Алексиќ, Надџад Рамиќ (41) е уапсен вчера поради сомнеж дека се обидел да изнуди 2.000 евра од сопственик...
Хроника

Групна тепачка на фудбалери по завршување на фудбалски меч во Скопје- интервенирала полицијата по што следувало и апсење

На 14.04.2019 година во 18.10 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на фудбалскиот стадион на ФК Волково во село Волково, по завршување на...