антоан гризман

Пронајдени се 48 резултати на тема „антоан гризман“
Фудбал

Гризман бележи историско достигнување во ЛШ: Прв играч кој постигнал два гола во еден ист натпревар и добил црвен картон

Напаѓачот на Атлетико Мадрид, Антоан Гризман, забележа историско достигнување на натпреварот од Лигата на шампионите одигран синоќа...